../images/colors_lock.jpg
 ../images/colors_lock.jpg
 ../images/fingerprint.jpg
../images/green_lock.jpg

Otisk prstu jako klíč
Nemusíte hlídat klíček, ani si pamatovat číselný kód. Vaším kódem se stane váš prst. Zámeček UODI je vybaven snímačem otisků prstů s 97,5% úspěšností odemknutí na první dotyk. Díky umělé inteligenci se odezva zámku zlepšuje. Čím častěji ho používáte, tím rychleji vás rozpozná. Doba odemknutí je méně než vteřina.

Až 20 otisků
Zámek můžete používat nejen vy, ale i váš partner, rodina či přátelé. První dva otisky patří administrátorům, kteří mají právo přidávat nové uživatele. Celkem se do paměti vejde až dvacet otisků různých uživatelů.

Pevný a odolný
Tělo zámku vyrobené ze slitiny zinku a oblouk zámku z oceli o průměru 4 mm odolávají rzi, prachu i drobným nečistotám a splňují požadavky na stupeň ochrany proti vodě IPX2. Čip je uložen ve svém vlastním pouzdře pro dvojitou ochranu.

Šetří energii
Díky čipu s nízkou spotřebou energie a polymerní baterii typu 5C vydrží zámek fungovat celý rok na jedno hodinové nabití. Nabíjecí micro-usb kabel je součástí balení.

Interakce s uživatelem pomocí LED diody
Dochází zámku baterie, nebo je naopak plně nabitý? Rozpoznal váš otisk? Registruje, nebo maže uživatele? To všechno vám chytrý zámek UODI sdělí skrze vestavěný LED indikátor interakcí.


Přečíst si návod

Cena včetně DPH: 799 Kč


Platební možnosti

Převodem na účet

Kartou online


Dopravní možnosti

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta – balík na poštu

PPL kurýr