../images/pocket_warmer.jpg
 ../images/pocket_warmer.jpg
 ../images/pc_warmer.jpg
../images/hands_warmer.jpg

Zahřeje ruce i srdce
Ohřívač rukou ocení všichni, kteří mají rádi ruce v teple. Díky své velikosti skvěle padne do dlaně nebo jej společně s rukou můžete vložit do kapsy. Rovnoměrné teplo ve 3 nastavitelných stupních – 40°C, 48°C a 55°C – zahřeje u srdce a zlepší náladu během sychravých dní.

Multifunkčnost
Zároveň ho můžete používat jako powerbanku. Díky baterii o velikosti 5000mAh vydrží ohřívač v provozu 4 až 8 hodin (záleží na nastaveném stupni teploty), nebo dobije 1.2x iPhone X.

Technologie grafenu
Grafen je supertenká forma uhlíku, která po připojení k elektřině okamžitě uvolní teplo. Pár vteřin po zapnutí už můžete ohřívač používat, maximální nastavené teploty dosáhne za několik minut. Ohřívač splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Prospívá zdraví
Celou svoji plochou vyzařuje rovnoměrné infračervené záření, které má pozitivní vliv na zdraví člověka. Můžete jej tedy používat na jiné části těla než jen ruce. Infračervené záření zvyšuje roztažitelnost a pružnost kolagenních vláken, snižuje zánětlivou reakci organismu, ulevuje namoženým svalům atd.

Originální dárek, praktický módní doplněk
Je vaše partnerka či kamarádka zimomřivá? Multifunkční ohřívač pro ni bude originálním dárkem. Nejen praktickým, ale i osobním, protože bude vědět, že vám záleží na jejím pohodlí a veselé náladě.


Přečíst si návod

Cena včetně DPH: 799 Kč


Platební možnosti

Převodem na účet

Kartou online


Dopravní možnosti

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta – balík na poštu

PPL kurýr