../images/torch_car.jpg
 ../images/torch_car.jpg
 ../images/torch_lumen.jpg
../images/torch.jpg

Svítí kam až jen oko dohlédne
Přední svítilna má tři nastavitelné stupně. Nejvyšší z nich má světelný tok 1000lm a světelný kužel při nich dosáhne vzdálenosti 240 metrů. Střední stupeň má 180lm a nejnižší má 40lm. Podle nastaveného stupně vydrží zdroj baterky od 2.5 hodiny do 24 hodin.

Teleskopické ostření
Technologie teleskopického ostření (nastavitelná šířka a dosah kužele světla) u přední svítilny redukuje ztrátu světla a zvyšuje účinnost svítilny.

Postranní svítilna přináší ještě širší využití
Postranní svítilna s možností bílého a červeného světla a silný magnetický úchyt, kolem kterého se může tělo baterky otáčet o 360°, přinášejí nové a různorodé využití baterky především při práci i outdoorových aktivitách. Kromě tří nastavitelných stupňů – 200lm, 20lm a 6lm (pouze červené světlo) – má postranní svítilna i mód světelné signalizace. Blikajícím bílým, nebo červeným světlem můžete označit odstavené auto či cokoliv, co je třeba bezpečně označit ve tmě. Zdroj baterky vydrží v tomto módu až 90 hodin.

Nejen baterka, ale i obranný prostředek
Pokud se ocitnete v ohrožení, jediným stiskem aktivujete nouzový mód. Pronikavý alarm má odstrašující účinky a zároveň přitáhne pozornost kolemjdoucích lidí k situaci. Silným oslepujícím světlem z přední a postranní svítilny můžete útočníka oslnit.

Jedno tlačítko kontroluje vše
Jediným tlačítkem ovládáte všechny funkce baterky. Půl vteřinovým stiskem aktivujete světlo, dvou a půl vteřinovým stiskem aktivujete alarm. Jednotlivými kliky přecházíte mezi světelnými stupni, dvou kliky pak přecházíte mezi přední a boční svítilnou.

Powerbanka jako přidaná hodnota
Baterka má vlastní vestavěnou baterii. Ať už jste tedy doma nebo na cestách, stačí baterku připojit k jakémukoliv zdroji elektřiny přes Type-C a jednoduše za 3.5 hodiny dobít na plnou kapacitu. Zároveň vám umožňuje opačný proces, a to že si z ní jako z powerbanky můžete dobít jiná zařízení.


Přečíst si návod

Cena včetně DPH: 1499 Kč


Platební možnosti

Převodem na účet

Kartou online


Dopravní možnosti

Česká pošta – balík do ruky

Česká pošta – balík na poštu

PPL kurýr